Anasayfa>kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Şirketimiz 1991 yılında kurucumuz Ali ihsan ERCAN tarafından şahıs firması olarak başlatılmış, azimli kararlı ve istikrarlı bir çalışma performansı ile kaliteden ve müşteri memnuniyetinden, mesleğimizin ve yaptığımız işimizin ciddiyetini ve önemini bilerek ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin her zaman mutluluğunu yaşamıştır. Bölgesel olarak endüstri sektörünün ve konut sektörünün hızlı büyümesi sonucu işletmemizde parelel olarak kendini daha kaliteli hizmet üretmek amacıyla kendi içerisinde kurumsallasma kararı alarak 1996 yılında ERCAN ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanıyla faliyetine daha geniş çaplı ve sektörümüz içerisindeki saygın yerini almanın ve en iyi olmanın bilinci ve duyarlılığı ile yolumuza devam ediyoruz.

pROFESYONEL DANISMANLIK İCİN

Bizi Arayın 0(212)771 44 33

Man, an electrical technician working in a switchboard with fuses. Installation and connection of electrical equipment. Professional uses a tablet.

24 Saat

Kesintisiz
Hizmet
A male electrician works in a switchboard with an electrical connecting cable, connects the equipment with tools.
Ercan Elektrik

Vizyonumuz

Çeyrek asırdır şirket kültürü ve deneyimimizden aldığımız güçle elektrik konusunda, dağıtım,uygulama ve perakende satış sektöründe elde ettiğimiz konumumuzu, sektördeki değişim ve gelişimleri de dikkate alarak dünya şirketleri seviyesine taşımaktır.

Ercan Elektrik

Misyonumuz

Sektöründe ilkleri gerçekleştirerek ilke edindiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızı, müşteri memnuniyeti ve çevre bilincini ön planda tutarak çağdaş teknolojileri de kullanıp sürekli hale getirmektir.